Na Zdravô, zázrak z hlivy ustricovej!

06 January 2016/ Imunita Zdravie Zdravo

Špagetka: “Hapčíííí!“
Sušienka: “Na Zdravô!“

Tieto, či podobné citoslovcia asi aktuálne znejú vo viacerých pelechoch. Že, chlpáči? Podporte teda svoju imunitu a nedajte bacilom žiadnu šancu!

Zdravô. Tento sirup nám prirástol k srdcu a to vďaka blahodááárnym účinkom, ktoré v sebe ukrýva! Špageta do mňa štuchá, nech vám prezradím ako dostal do poriadku našu kamošku, Yuzu od kamošov z The Real Meat Society. Yuzu, tóó je krásavica, od pohľadu z kmeňa Spinone, len máva také nepríjemnosti s labkami. Á asi viete, čo teraz príííde – áno, užívaním Zdravô úúplne zmizli! Tuto aj malá citácia priamo od Yuzu: „BAF! Moje labky sú konečne fresh, Zdravô je zááááázrak, BAF!“ Panička Miša: „Fakt to zmizelo, Suši nutně potřebujem další litr!“.

Nám napríklad posilnil imunitu. Ja (Sušienka) som bývala každú zimu chorá, ale čo mi paničkovia naši začali prilievať buď to k Mäsíčku (priamo do jedla) alebo samostatne (takto to chutí viac Špagetke), tak som už druhý rok zdravá jak repa! K veterinárovi chodím iba na povinné očkovania, inak ho ideálne navštevovať nechcem a preto spapám vždy všetko, a ááj vyoblizujem sirup, až pokiaľ nie je miska čistá! Je super, že aj pri našom dooosť nepravidelnom užívaní sme si jeho, ako by povedala Špagetka, „famóóóóóóźne“ účinky (smile) naozaj overili! Poďme si teda spolu prečítať pár dôležitých infošiek o našom betaglukánovom zázraku zvanom Zdravô!


1. Aktivácia imunitného systému a ochrana pred infekciami


Tak si to predstavte, chlpáči, že funkčnosť nášho imunitného systému môže byť narušená v dôsledku mnohých faktorov! Ako príklady môžem uviesť: prežívanie stresu („Kam to chodí každé ráno môj pániček? Čo ak sa už nikdy nevráti? :( “), vplyv životného prostredia na naše krehké telíííčka, ubehaný, nekľudný životný štýl, či veľmi znáááma zlá životospráva. Ďalšie nepriaznivé účinky na našu imunitu môžu mať aj lieky! Ak náš imunitný systém nepracuje správne, efektívne a dostatočne rýchlo, nie je schopný chrániť organizmus pred patogénmi, čo je logicky pre nás veľký prúúúser! Výsledkom je chorobný stav. Beta glukán, ktorý naše Zdravô obsahuje, je schopný aktivovať imunitný systém, optimalizovať jeho funkcie na normálnu a prirodzenú úroveň, čo vedie k tomu, že naše telo je schopné brániť sa pred infekciami!


2. Protinádorové účinky


Hliva ustricová, z ktorej Zdravô vyrááástlo, má taktiež protirakovinotvorné účinky. Naše Zdravô navyše podporuje imunitný systém počas terapie onkologických ochorení, kedy je imunita výýýrazne poškodená v dôsledku používania rôznych liečebných postupov, čo vedie k nežiadúcim vedľajším účinkom a rozvoju infekcií.


3. Ochrana pred radiáciou


Rôzne zdroje radiácie poškodzujú organizmus a imunitný systém, poškodzujú imunitné bunky a pozitívne baktérie v tele. Taktiež funkčnosť kostnej drene môže byť negatívne ovplyvnená viacerými faktormi, ako napr. užívanie liekov, či práve vystavenie zvýšenej radiácii. Pozitívny vplyv beta glukánu na boj s radiáciou spočíva v jeho schopnosti pozitívne vplývať na proliferáciu (tvorbu a životaschopnosť) nešpecifických kmeňových buniek, ktoré sa v kostnej dreni tvoria. Následne sa tieto kmeňové bunky vyvinú na biele alebo červené krvinky, ktoré sú pre telo veeeeľmi prospešné.

Ak máš teda soplíííkk, plánuješ trip do Fukušimy, či len žiješ vo veľkom meste (v mestách je aj veľa zlých mikroorganizmov, aj radiácie) a chceš byť proste fit, okoštuj naše Zdravô a bojuj s bacilmi v plnej zbroji!


Nájdeš ho v podstránke Kozmetika + Zdravie, prípadne môžeš
použiť skratku cez tento odkaz, BAF!

Máš k tomu čo povedať? Baf!

Chlpáči vždy
na prvom mieste

K všetkým chlpáčom sme vždy boli, sme a budeme úprimní rovnako, ako je ich láska úprimná k nám ľuďom.

Bio kvalita
Bio kvalita

Zdravie chlpáčov je u nás vždy na prvom mieste. Na kvalite surovín nikdy nešetríme.

Lokálne zdroje
a produkty

Podporujeme lokálnych farmárov, ktorých poctivá práca je s veľkovýrobňami neporovnateľná!

Návrat späť
k prírode

Rovnako ako ku chlpáčom, sme šetrní aj k prírode. Musíme si ju vážiť za všetko, čo nám dáva každý deň.