Valentín je Kravina!

14 February 2016/ Kravina TRMS Zdravie

Máme predsa sa ľúbiť po celýýýý rok! My dve môžme byť rady, žé máme páničkov takých pozorných a chááápavých, žé keďže už dávno nie sme vlkmi, tak nám mäsíčko pekne krásne lovia oni. Preto niektoré dni rááááno odchádzajú na celý deň preč a my sa o nich doma tak veľmi bojíme, či ich niečo väčšie ako sú oni nezje... Všetko robia pre nás. Chodia loviť a riskujú svoje životy aby nás každý deň zasýtili, tak veľmi nás milujú!

Kolobeh života bol jasné daný, z nás veru vegetariáni nikdy nebudú! Keďže si ale každý život ceníme, páničkovia chodia loviť iba k poctivým Bio farmárom! Kravičky tam majú spokojný a láskyplný život. Po ulovení mäsko z kraviny spracujú v našom obľúbenom mäsiarstve tuto v Prahe, v www.trms.cz. Láska k práci ktorú robíte je tiež dôvodom na oslavu a tuto dbajú na to, aby bolo zviera spracované od čumáku až po chvost! Hovädzie potom za sucha visí vyše 60 dní, počas ktorých sa oň pekne starajú a dbajú na to aby bolo lahodné a zdravé.

Z tohto mäska potom pre vás, milí chlpáči, vyrábame tú najlepšiu Kravinu :) Obsah vyzretého mäsa z býkov a kravičiek v našich sušienkach je 70%. Ďalej tam nájdeš cviklu, mrkvu, amarant, ryžovú múku, ľanové semienka pre naše namakané telíčka, žihľavu, ktorá má priaznivý vplyv na obličky, pečeň, žlčník a pomáha pri chudokrvnosti a podporuje metabolizmus a správne fungovanie čriev, potom mätu piepornú so svojimi antiseptickými, antibiotickými a osviežujúcimi účinkami, petržlenovú vňať ktorá podporuje pevnosť kostného tkaniva, prečisťovanie obličiek a močových ciest a nakoniec púpavové listy ktoré pomáhajú pri chorobách pečene či žlčníka, prečisťovaní čriev, alebo prekyslení žalúdka a zvyšujú chuť do jedla. Potom ešte pridať trochu umu a lásky a Kravina je na svete!

No ale späť k téme. Keď už je teda ten Valentín, oslávte ho tak, ako uznáte za vhodné, pomojkajte sa, vybehajte sa do sýtosti a myslite na to, ako robiť pre druhých to najlepšie nie len jeden deň do roka, ale každý deň.

S láskou Suši & Špageta

PS: Pre ľudiakov čo obľubujú abecedy máme aj zoznam (asi nie všetkých) vitamínov a minerálov, ktoré sa v našej Kravine nachádzajú:

Vitamíny:
A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D, E, K

Minerály:
Železo, kremík, meď, vápnik, fosfor, síra, horčík, mangán, zinok, draslík, selén

A samozrejme omega 3 a 6 nenasýtené mastné kyseliny.


Máš k tomu čo povedať? Baf!

Chlpáči vždy
na prvom mieste

K všetkým chlpáčom sme vždy boli, sme a budeme úprimní rovnako, ako je ich láska úprimná k nám ľuďom.

Bio kvalita
Bio kvalita

Zdravie chlpáčov je u nás vždy na prvom mieste. Na kvalite surovín nikdy nešetríme.

Lokálne zdroje
a produkty

Podporujeme lokálnych farmárov, ktorých poctivá práca je s veľkovýrobňami neporovnateľná!

Návrat späť
k prírode

Rovnako ako ku chlpáčom, sme šetrní aj k prírode. Musíme si ju vážiť za všetko, čo nám dáva každý deň.